top of page

"Odwaga bycia nielubianym" - Adler w Japonii

Pierwszy egzemplarz dostałem w prezencie od ważnej dla mnie osoby. Książka jest dialogiem między uczniem, a „mistrzem“ i opiera się w dużej mierze na teoriach jednego z „tenorów“ psychologii - Alfreda Adlera. Bardzo odkrywcza. Polecam także kontynuację - "Odwaga bycia szczęśliwym".


 

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka "Odwaga bycia nielubianym", która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy, pokazuje, jak stać się człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być.

Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera – obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii – książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje, że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości, zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala, daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie. Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna, ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając, jak żyć swoim własnym, zgodnym z samym sobą życiem.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Autorzy: I. Kishimi, F. Koga


Tytuł:

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie


Księgarnia:


 

Tytuł 2:

Odwaga bycia szczęśliwym. Japoński fenomen, który pokazuje, jak kroczyć drogą szczęścia


Wydawnictwo:

Księgarnia:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page