top of page

Acerca de

TRENING UWAŻNOŚCI - MINDFULNESS

Chcesz wziąć udział w treningu MBCT lub treningu MMTS Athlete? Sprawdź, jakie kursy rozpoczną się niebawem.

mindfulness oferta.jpg

Oferta

AKTUALNE KURSY

​Medytację uważności można praktykować w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz — w biurze czy w domu — zawsze możesz osiągnąć harmonię umysłu, ciała i duszy. Więcej informacji o mnie i na temat moich obecnych kursów znajdziesz poniżej.

8-tygodniowy Trening Uważności Mindfulness For Life (MBCT-L)

 

 

8-tygodniowy Trening Uważności MBCT (Mindfulness Based Cognitive-Therapy) - grupa kliniczna

 

 

6-tygodniowy Trening MMTS (Mindfulness Meditation Training in Sport)​ - start wkrótce

O mnie

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA TRENINGI MBCT

Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness MBCT. Ukończyłem szkolenie nauczycielskie MBCT (terapia poznawcza oparta na uważności) organizowane przez Oxford Mindfulness Center przy Uniwersytecie Oksfordzkim oraz Fundację Rozwoju Mindfulness, jak również studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS - "Uważność i współczucie - podstawy, badania i psychoterapia" pod kier. dr. Pawła Holasa.

Prowadziłem wiele warsztatów i szkoleń z obszaru uważności (m.in. Mindful Athlete, Mindful Coach, Mindfulness w Biznesie). Jestem autorem wielu publikacji dotyczących różnych aspektów praktyki uważności.​

​Praktykuję systematycznie uważność w różnych formach od kilkunastu lat. Ukończyłem treningi MBSR, MBCT, MSC. Praktykuję zen (świecka linia "Pusta Chmura") z odosobnieniami (tzw. sesshin) 2 razy w roku. Spędziłem także krótki czas w japońskim klasztorze w Koya-San.​

Wykorzystuję metody oparte na uważności w swojej codziennej pracy z klientami oraz codziennym życiu.

Staram się popularyzować uważność w jej rzeczywistych aspektach (przypominając, że mimo oczywistych korzyści potwierdzonych badaniami nie jest to cudowna metoda, ani metoda dla każdego). Traktuję ją jednocześnie jako esencję życia niezbędną do pełniejszego doświadczania rzeczywistości.

Marcin Nowacki MBCT.jpg

Pisz śmiało!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

  • Facebook
  • Mój kanał na YouTube
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Dziękuję za wiadomość.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Operatorem serwisu oraz administratorem danych osobowych jest: MN Consulting Marcin Nowacki we Wrocławiu

DANE KONTAKTOWE

+48 791 999 909

W Przestrzeni - Instytut Rozwoju

Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy)

pokój 506 (V piętro)

bottom of page