top of page

Acerca de

Yoga at Home

Mindfulness

Oferta

​Medytację uważności można praktykować w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz — w biurze czy w domu — zawsze możesz osiągnąć harmonię umysłu, ciała i duszy. Więcej informacji o mnie i na temat moich obecnych kursów znajdziesz poniżej.

 

Od 15 maja - EDYCJA NA ŻYWO (formularz zgłoszeniowy)

Od 17 maja - EDYCJA ONLINE (formularz zgłoszeniowy)

O mnie / kompetencje

Ukończyłem szkolenie nauczycielskie MBCT (terapia poznawcza oparta na uważności) organizowane przez Oxford Mindfulness Center przy Uniwersytecie Oksfordzkim oraz Fundację Rozwoju Mindfulness, jak również studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS - "Uważność i współczucie - podstawy, badania i psychoterapia" pod kier. dr. Pawła Holasa. Prowadziłem wiele warsztatów i szkoleń z obszaru uważności (m.in. Mindful Athlete, Mindful Coach, Mindfulness w Biznesie). Jestem autorem wielu publikacji dotyczących różnych aspektów praktyki uważności. 

Praktykuję systematycznie uważność w różnych formach od kilkunastu lat. Ukończyłem treningi MBSR, MBCT, MSC. Praktykuję zen (świecka linia "Pusta Chmura") z odosobnieniami (tzw. sesshin) 2 razy w roku. Spędziłem także krótki czas w japońskim klasztorze w Koya-San. 

Wykorzystuję metody oparte na uważności w swojej codziennej pracy z klientami oraz codziennym życiu. Staram się popularyzować uważność w jej rzeczywistych aspektach (przypominając, że mimo oczywistych korzyści potwierdzonych badaniami nie jest to cudowna metoda, ani metoda dla każdego). Traktuję ją jednocześnie jako esencję życia niezbędną do pełniejszego doświadczania rzeczywistości.

Zapraszam serdecznie! 

foto_Lr3_edited.jpg

Masz więcej pytań? 

Pisz śmiało!

  • Facebook
  • Mój kanał na YouTube
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Dziękuję za wiadomość!
bottom of page