top of page

"Dzika Droga - jak odnalazłam siebie"

Prawdziwa historia Cheryl Strayed opisana w książce (ostatnio trudno dostępnej) i filmie (trailer poniżej). Kolejność oglądania / lektury obojętna.  Ważna. 


 

Gdy grzeczne dziewczynki zaczytywały się w „Jedz, módl się, kochaj”, Cheryl naprawdę postanowiła coś zmienić. Jej życie nie było pasmem sukcesów. Wręcz przeciwnie. Najpierw zaczęło sypać się małżeństwo, potem nastąpiła seria miłosnych wpadek, a na końcu spadł na nią prawdziwy cios – straciła najbliższą osobę. Zawsze miała w życiu pod górkę, ale tym razem los grubo przesadził. Zła i rozżalona, rozpaczliwie szukała wyjścia z sytuacji, nowej drogi życiowej. Jak to zwykle bywa, zadecydował przypadek. Impulsem do zmian okazała się podróż życia. Podróż szlakiem wiodącym wzdłuż Ameryki Północnej. Podróż w głąb siebie. Co prawda nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażała. Miało być rozgwieżdżone niebo i zapach łąki, a nie przeprawa w jednym bucie i tachanie ciężkiego plecaka z piłą. Ale się opłaciło. Bo zgodnie z zasadą co nas nie zabije, to nas wzmocni – Cheryl wygrała. Ruszyła w podróż jako dziewczynka, wróciła jako dojrzała kobieta. Pewna siebie, silna, gotowa zawalczyć o siebie i o swoje życie. Udowodniła, że DROGĘ warto wybrać sobie samemu.


Opis pochodzi od wydawcy.Książka:

Autorka: Cheryl Strayed Tytuł: Dzika droga. Jak odnalazłam siebie Wydawnictwo: Znak Literanova Księgarnia: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/241286/dzika-droga-jak-odnalazlam-siebie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page