top of page

"Pozwól, że ci opowiem... bajki, które nauczyły mnie, jak żyć"

Nowe wydanie kolejnej książki argentyńskiego psychiatry i psychoterapeuty Gestalt. Tym razem ramy stanowi zapis terapii młodego człowieka w który wplecione są historie, bajki i przypowieści z różnych tradycji. Przepiękne, skłaniające do wielu przemyśleń i odczuć.


Demián jest niespokojnym chłopakiem, szukającym prawdy o życiu i o samym sobie. Trafia do psychoterapeuty Jorge, który pomaga mu znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania w bardzo nietypowy sposób – poprzez opowiadanie historii.


Są to zarówno dobrze znane, klasyczne bajki, jak i współczesne przypowieści i anegdoty wymyślone przez autora – psychiatrę i psychoterapeutę. Pochodzą z różnych stron świata i z różnych tradycji. Łączy je jedno – zawarta w nich mądrość pomaga zrozumieć swoje lęki i pragnienia i uwierzyć w siebie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcyAutor: Jorge Bucay Tytuł: Pozwól, że ci opowiem... bajki, które nauczyły mnie, jak żyć Wydawnictwo: Znak Księgarnia: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/166317/pozwol-ze-ci-opowiem-bajki-ktore-nauczyly-mnie-jak-zyc

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page